Współpraca

Blog traktuje o moich podróżach po Laponii i Azji Południowo-Wschodniej, oraz życiu w Finlandii i Singapurze.

Największą popularnością na blogu cieszy się cykl “Fińskie kurioza” (na drugą część cyklu przypada 90 tysięcy odsłon). Wiele zawdzięczam portalowi Onet.pl, który od czasu do czasu mnie promuje, z czego bardzo się cieszę. Należę także do onetowskiej grupy Znani Blogują. Na Facebooku śledzi mnie 1 700 użytkowników, na Instagramie: 600.

Średnie wyniki z roku 2016:
Odsłony: 5 000 / miesiąc
Użytkownicy: 3 000 / miesiąc
Sesje: 3 300 / miesiąc

Dane te dobrze odzwierciedlają moje przeciętne statystyki.

Ilość odsłon od początku istnienia bloga, czyli września 2014 roku: 270 000.

Zainteresowana jestem różnymi formami współpracy, przede wszystkim jednak takimi, które umożliwią mi pozyskanie nowych czytelnikówUdostępnię na określonych warunkach moje zdjęcia i teksty, w razie potrzeby napiszę nowe. Mogę testować i recenzować. Z radością nawiążę współpracę ze sklepami turystycznymi, producentami odzieży i/lub sprzętu turystycznego, magazynami podróżniczymi lub takimi, które poruszają tematy podróżnicze lub emigracyjne. Otwarta jestem także na propozycje ze strony organizacji turystycznych; chętnie będę promować ładne miejsca i ciekawe obiekty w Polsce i nie tylko. Zaznaczam jednak, że szanuję swoich czytelników i nie będę polecać im rzeczy, które mnie samej do gustu nie przypadną.

Proszę pisać na podgwiazdapolarna@gmail.com

630

  1 comment for “Współpraca

 1. ~Karina Murzynowska
  July 20, 2017 at 11:24 am

  Dzień dobry,
  Reprezentuję agencję reklamową; kontaktuję się z Panią w sprawie umieszczenia linków mojego zleceniodawcy na Pani stronie. Proszę o odpowiedź e-mailową ze strony osoby decyzyjnej w sprawie mojej propozycji.
  Z poważaniem,
  Karina Murzynowska

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Ten blog, jak każdy, wykorzystuje ciasteczka. Więcej

Ciasteczka ułatwiają życie. Zostając na mojej stronie, akceptujesz je. Nie wiem, jaki sens ma ta informacja, ale UE każe ją wyświetlać.

Okej